Оцінка роботи академії

Актуально

Кафедра соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я та медико-соціальної експертизи

Вітання з водохрещенням

Кафедра вітає з наступаючим святом!!!!!

Хай ангел торкнеться Вас ніжно крилом,
Зігріє щедрівка вам сердце теплом,
Хай радість, достаток наповнять ваш дім,
Оселяться щастя та спокій у нім!
Христос Хрещається!

УВАГА! Розпочато новий цикл тематичного удосконалення

З 17.01 – 31.01.2018 року розпочинаэться цикл тематичного удосконалення «Актуальні питання організації МСЕ реабілітації хворих та інвалідів» . 

На навчання запрошуються керівники, лікарі органів і установ охорони здоров’я та їх заступники, лікарі-методисти, лікарі-статистики. 

Цикл тематичного удосконалення

Вельмишановні колеги!
 
           Запрошуємо Вас до проходження циклу з тематичного удосконалення «Медичне право України» для керівників, юристів органів  і установ охорони здоров’я та їх заступників, лікарів-методистів, лікарів-статистів, який відбудеться  з 2 – 16 січня 2018 р. на базі кафедри соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я та медико-соціальної експертизи  ДЗ «Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України».
            Впродовж проведення циклу будуть розглянуті питання щодо реформування галузі охорони здоров’я, надані роз’яснення змін судової реформи, обговорені питання трудового законодавства. Також ви маєте можливість отримати інформацію щодо актуальних питань, які виникають під час конфліктних ситуацій пацієнт – лікар, інформація про пацієнта, «лікарська таємниця», надходження запитів до медичних установ, надання відповідей на них, питання корупційних правопорушень, вивчення антикорупційного законодавства. Викладачем будуть надані роз’яснення щодо вилучення медичної документації уповноваженими органами, порядку проведення обшуків та оглядів приміщень та документів.
Просимо надсилати заявки та документи на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефони для довідок: (061) 279-06-24
 

Цикл завершено

На кафедрі соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я завершився цикл тематичного удосконалення «Медичне право України». Аудиторія слухачів була дуже цікавою: це і юристи медичних закладів, головні лікарі та їх заступники закладів охорони здоров'я. Часом, були дуже цікаві дискусії з приводу правових питань, сумісні вирішення проблем. Впродовж циклу викладачі кафедри на чолі з завідуючою Лашкул З.В. надали актуальний матеріал щодо реформування галузі охорони здоров’я,  проаналізували чинне законодавства щодо прав та обов’язків медичних працівників та пацієнтів, розглянули питання трудового законодавства, а також окрему увагу приділили питанням антикорупційного законодавства.  Неоминули навчання питань юридичної відповідальності медичних працівників. На прикладі кримінальних справ, справ , які подані до Європейського суду з прав людини були проаналізовані норми діючого кримінального законодавства.

Цикл тематичного удосконалення завершився складанням заліку слухачами.

Чекаємо на нових зустрічей і запрошуємо на навчання!

Круглий стіл "медичне право"

 

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів у грудні 2017 року присвячених  Всеукраїнському тижню права. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р. Для реалізації зазначеного заходу кафедрою соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я та медико-соціальної експертизи Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України за участі Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України. 6 грудня було проведено даний захід. 

З привітальною промовою виступив ректор академії, академік НАМН України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України професор, д.мед.н. Никоненко Олександр Семенович.  Зазначивши актуальність даної теми та надаючи підтримку у проведенні навчального курсу в академії «Медичне право України», ректор відмітив важливість визначених питань Круглого столу як для медичних працівників, так і для пацієнтів.

З докладом виступила Завідуюча  кафедрою соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я та медико-соціальної експертизи ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» , президент асоціації організаторів охорони здоров’я  д.мед.н., доцент   Лашкул З.В. У доповіді нею була дана медико-правова оцінка дефектів надання медичної допомоги, їх розповсюдженість в різних країнах світу та нормативно-правові акти України , які направлені на їх профілактику. У продовж виступу , надаючи правову оцінку дій медичних працівників , аналізуючи чинне законодавство України виступила кандидат юридичних наук ,доцент кафедри, адвокат, член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України Сізінцова Ю.Ю.  Велику зацікавленість викликала доповідь представників бюро судово - медичної експертизи. У своєму докладі «Судово-медичні та юридичні аспекти недоліків в наданні медичної допомоги» Куртєв А.В. Голубович А.Л. зазначили актуальність проблеми, навели статистичні дані щодо проведення експертиз під час провадження кримінальних справ.

 

Дочірні категорії