Оцінка роботи академії

Актуально

ЗМІ про ЗМАПО

РепортерUA медіа

29 січня, запорізькі медики склали іспит за світовими стандартами медицини. Протягом п'яти днів лікарі вчилися за програмою, заснованої на кращих світових практиках і підходах до роботи з травмою.

Так, на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти медики здали практичний іспит. За легендою в лабораторії акдемії стався вибух. В результаті було поранено 12 осіб. Завдання лікарів полягало в своєчасному реагуванні та наданні допомоги постраждалим.

 

 

Тренінг надає грунтовну базу знань, забезпечує практичні навички, фокусуючись на ефективній комунікації та командній роботі. Серед інструкторів курсу кваліфіковані лікарі з України, а також їх іноземні колеги - лікарі і парамедики, які мають багаторічний досвід служби в арміях Великобританії і США, а зараз на запрошення «Захисту Патріотів» діляться досвідом з лікарями в Україні.

- У Запоріжжі ми проводимо курс підтримки для медиків, які працюють з травмами. Це безпосередньо анестезіологи, травматологи, ортопеди, нейрохірурги, хірурги. Наше завдання - навчити медиків правильному ритму дій під час надання допомоги. Вони пройшли п'ятиденний курс навчання.

Це були теоретичні та практичні заняття - розповіла РепортерUA медіа координатор ГО «Захист патріотів» Маргарита Довга. - Сьогодні вони писали тести і здали практичний іспит. Це була симуляція реальної події - вибух в лабораторії академії. Наші інструктори - це лікарі, які мають хорошу практику в Україні. Це три українських медика і чотири іноземних: три з США і один з Великобританії. Це парамедики, вони також мають досвід роботи в різних бойових точках світу: Ірак, Афганістан та інші країни.

Відзначимо, що під час симуляції лікарі повинні застосувати весь багаж отриманих знань, згадати весь матеріал п'ятиденного курсу і «врятувати» постраждалих. Після складання тестів лікарі отримають відповідний сертифікат про проходження курсу. Громадська організація «Захист Патріотів» розпочала програму «Підтримка життя під час травми. Українська програма »восени 2015 року. За цей час такі навчання вже пройшли 109 військових і 117 цивільних лікарів.

 

Детальніше про подію за посиланням