Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2022 р. № 481 та Наказ МОЗ України № 751 від 5.05.2022 р.

Для ознайомлення всім співробітникам академії

В постанові КМУ та наказі МОЗ розглянуті питання про подальшу роботу працівників, які знаходяться за кордоном.

Текст постанови

Текст наказу

Привітання волонтерської групи академії з святом Великодня

Волонтерська група академії (співробітники кафедр хірургії і проктології, акушерства та гінекології, міжнародного відділу та відділу інтернатури) привітали з святом Великодня поранених дітей, які проходять лікування в Запорізькій обласній дитячій лікарні та побажали їм смачного Великодня і скорішого одужання.

Нехай свято Пасхи буде для дітей і для усих нас символом надії, милосердя та перемоги добра над злом!

Інформація для співробітників академії, які безпосередньо надають медичну допомогу військовослужбовцям ЗСУ та ТРО

Співробітники академії, які безпосередньо надають медичну допомогу віськовослужбовцям

ЗСУ та ТРО

На базі КНП «Міська лікарня № 7» ЗМР медичну допомогу військовим ЗСУ надають співробітники кафедри оториноларингології: доцент, к.мед.н. Кокоркін Дмитро Миколайович та асистент, к.мед.н. Шевлюк Павло Петрович, а також усі співробітники кафедри нервових хвороб.

На базі КНП «Міська  лікарня екстреної і швидкої медичної допомоги» ЗМР медичну допомогу надає доцент кафедри травматології та ортопедії,  к.мед.н. Труфанов Іван Іванович.

У складі окремої мобільної хірургічної бригади, що організовані  Запорізьким військовим шпиталем хірургічну допомогу пораненим військовослужбовцям ЗСУ надають доцент кафедри хірургії та малоінвазивних технологій, к.мед.н. Міхеєв Юрій Олександрович, доцент кафедри трансплантології, ендокринної хірургії з курсом серцево-судинної хірургії, к.мед.н. Русанов Ігор Володимирович.

Дистанційна медична допомога населенню

Запрошуємо населення України у разі гострої необхідності звертатися за безкоштовним наданням дистанційної медичної допомоги до медичних координаторів за наступними напрямками:

хірургічний - завідувач кафедри хірургії та проктології, д.мед.н., проф. Милиця Микола Миколайович – тел. +380676128503

акушерсько-гінекологічний - завідувач кафедри акушерства і гінекології, д.мед.н., проф. Луценко Наталія Степанівна – тел. +380676128504

терапевтичний - проректор з наукової роботи, д.мед.н., проф. Фуштей Іван Михайлович – тел. +380679557820

педіатричний - завідувач кафедри педіатрії та неонатології, д.мед.н., проф. Овчаренко Леонід Сергійович – тел. +380506987564

Слава Україні!

Більше статей...

1. Фахова школа для керівників закладів охорони здоров’я
  2. Запитання - відповіді "Актуальним питанням медико-соціальної експертизи в умовах реформування"
  3. Фахова школа
  4. Державному закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України" 95 років
  5. Інформація щодо стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти
  6. «Трансплантологія: чи бути трупному донорству на Запоріжжі» | Радіодень «Між нами»
  7. Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 р. № 1337
  8. Сучасні аспекти медичного та медикаментозного супроводу реципієнтів ниркового трансплантата
  9. Графік чергувань співробітників кафедри акушерства та гінекології ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"
  10. XIV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Актуальні питання клінічної медицини"
  11. Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція з міжнародною участю "Сучасні підходи до діагностики та лікування хронічного тазового болю"
  12. Наказ № 146 від 31 серпня 2020 року Про організацію навчального процесу в осінньо-зимовому семестрі 2020-2021 навчального року за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою навчання в умовах адаптивного карантину
  13. Наказ №95 від 25 червня 2020 року
  14. Закон 3671
  15. Відео-презентація «Біопсія нирки: основні патерни гломерулярного пошкодження». Никоненко Т.М.
  16. Новини кафедри!!
  17. Атестація лікарів-інтернів від 26.06.2020 року
  18. ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРОЙТИ НАВЧАННЯ НА ТЕМАТИЧНИХ ЦИКЛАХ І ЦИКЛІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ НА КАФЕДРІ ОЧНИХ ХВОРОБ БІЛЬШЕ НЕ ТРЕБА ВІДПРАВЛЯТИ КЛОПОТАННЯ. ДОСИТЬ ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВАЙБЕРІ +380509740381. ЧЕКАЄМО ВАС В ДРУГОМУ ПІВРІЧЧІ 2020 ГОДА!
  19. ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРОЙТИ НАВЧАННЯ НА ТЕМАТИЧНИХ ЦИКЛАХ І ЦИКЛІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ НА КАФЕДРІ ОЧНИХ ХВОРОБ БІЛЬШЕ НЕ ТРЕБА ВІДПРАВЛЯТИ КЛОПОТАННЯ. ДОСИТЬ ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВАЙБЕРІ +380509740381. ЧЕКАЄМО ВАС В ДРУГОМУ ПІВРІЧЧІ 2020 ГОДА!
  20. Журнал відвідування онлайн занять