Оцінка роботи академії

Актуально

Кафедра нервових хвороб

Клінічні бази

Клінічними базами кафедри є обласна клінічна лікарня

 

На базі обласної клінічної лікарні функціонують 1 неврологічне відділення, обласний центр профілактики та лікування інсультів, реабілітаційне відділення.

 

На базі першого неврологічного відділення створені:

 

Обласний центр діагностики та лікування розсіяного склерозу

 

Обласний центр діагностики та лікування хвороби Паркінсона і екcтрапірамідних розладів.

 

Центри працюють під керівництвом кафедри нервових хвороб на базі яких проводяться наукова, лікувальна і учбова діяльність.

 

Обласний центр профілактики та лікування інсультів є високотехнологічним центром з використанням в діагностиці сучасних методів комп'ютерної томографії, магнітно-резонасної томографії, ангіографії і сучасних методів лікування: тромболізису, хірургічного лікування аневризм головного мозку та оклюзійно-стенотичних уражень мозкових артерій.

 

На базі обласного центру профілактики та лікування інсультів проводиться наукова, лікувальна та учбова робота співробітниками кафедри нервових хвороб.

 

Реабілітаційне відділення переважно займається лікування вертеброгенної патології з використанням методик мануальної терапії.

 

На базі реабілітаційного проводиться наукова, лікувальна та учбова робота співробітниками кафедри нервових хвороб.

 

В клініці нервових хвороб, яка об'єднує співробітників кафедри та співробітників відділеннь виконані науково-дослідні роботи (дисертації) з проблем хвороби Паркінсона, вертеброгенної та цереброваскулярної патології. Проводиться кафедральна науково-дослідна робота "Діагностика та лікування нейродегенеративних та дегенеративно-дистрофічних захворювань нервової системи  у хворих з коморбідною патологією".

 

Клінічною базою кафедри нервових хвороб є неврологічне відділення міської багатопрофільної клінічної лікарні №9, де проводиться наукова, лікувальна та учбова робота співробітниками кафедри нервових хвороб.