Оцінка роботи академії

Актуально

Навчально-методична робота

Звіт про проведення ЦМР ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" дистанційно

16 червня 2020 р. відбулося дистанційне засідання Центральної методичної ради ДЗ «ЗМАПО МОЗ України».

Присутні – члени ЦМР, декани, відповідальні за методичну роботу на кафедрах.

В умовах карантинних обмежень, засідання проводилося  в режимі відеоконференції за допомогою  платформи Zoom.

 

 

 

Проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи д.мед.н. професор Дмитрієва С.М. наголосила на оптимізації навчального процесу під час карантину, а саме на шляхах удосконалення режиму дистанційної роботи кафедр академії (більш активного використання платформи MOODLE для створення дистанційних інформаційних модулів, Internet-ресурсів, GOGLE-сервісів, тощо) та  налагодженню зворотного зв’язку учасників дистанційного навчання.

Під час трансляції були обговорені відкриті лекції зав. кафедри соціальної медицини, організації і управління охороною здоров'я та МСЕК д.мед.н. доцента Лашкул З.В. на тему: «Епідеміологія хвороб системи кровообігу. Організаційні аспекти профілактики хвороб системи кровообігу» та лекцію доцента кафедри терапії, клінічної фармакології та ендокринології д.мед.н. доцента Ткаченко О.В. на тему: «Сучасні підходи до діагностики та лікування гіпотеріозу».

Були затверджені навчальні посібники та пакети робочих програм кафедр, рецензовані Навчально-методичною комісією під час карантину.