Оцінка роботи академії

Актуально

Навчально-методична робота

Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті» 21 - 23 жовтня 2014 року

innovatika 2014 zaproshennya21 – 23 жовтня 2014 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті».

Організатори форуму – компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

 

 

«Інноватика в сучасній освіті»єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

У своєму привітальному виступі президент Національної академії педагогічних наук  Василь Кремень зауважив: «У сучасному світовому просторі  йде боротьба, тому треба бути національно єдиними, патріотично налаштованими. Бо саме єдина нація зможе відстояти свої інтереси, а у нашому випадку і самостійність та незалежність країни. А коли нація відчуває самоцінність освіти, тоді вона непереможна».

Безымянный   Безымянный3

 

Під час проведення виставки,32 науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів та презентацій освітяни й науковці з різних регіонів країни змогли поспілкуватися та обмінятися власним досвідом реалізації інноваційних освітніх проектів.

IMG 20141021 101737 Безымянный2IMG 20141021 103845

 

Провідні вищі медичні навчальні заклади України презентували інноваційні розробки та проекти, сучасні технології в галузі освіти та медицини, обмінялися  організаційними питаннями науково-методичного супроводу освітнього процесу.

 

ДЗ "Дніпропетровська медична академія" 

 

Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця

 

Вищий державний навчальний заклад України "Українська Медична Стоматологічна Академія"

 

Освіту Запорізького регіону представляли КЗ «ЗОІППО» ЗОР, Науково-методичний центр управління освіти Енергодарської міської ради та 13 закладів освіти.

Провідні науковці Національної академії педагогічних наук України провели тематичні заходи з питань післядипломної освіти: круглий стіл  «Актуальні питання імплементації Закону України «Про вищу освіту» (Інститут вищої освіти); «Інноваційні технології розвитку педагогічної майстерності» (Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих), семінар «Хмарні» технології в освіті – нові компетенції у сфері ІКТ та управлінні вищими навчальними закладами» (Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників); науково-практичний семінар відділення науково-методичного забезпечення вищої освіти ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України на тему «Впровадження в освітній процес інтерактивних методів навчання», презентація «Інтерактивна дошка – нові можливості для освіти» та ін.

 

 

 

Окремий блок форуму було присвячено експозиції навчального обладнання, під час ознайомлення з яким, педагоги та науковці змогли отримати вичерпну інформацію про електронні та технічні новинки для освітнього ринку, можливості, переваги та досвід їх упровадження у навчальний процес.

Багатофункціональний електронний маркер

 

 

Учасники та гості виставки, фахівці, науковці, викладачі, які взяли участь в заходах, у своїх відгуках відзначили велику практичну значимість освітнього форуму, можливість взяти участь в обговоренні перспективних інноваційних напрямів розвитку галузі освіти та представити свої рішення до нагальних проблем, обмінятися досвідом і думками між колегами, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці.

 

 

Офіційний сайт форуму:

 

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ