Оцінка роботи академії

Актуально

Конкурс на заміщення посад 19.01.2018 р.

ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» оголошує конкурс на заміщення посад:

 

- професора кафедри акушерства та гінекології (до конкурсу допускаються особи, які мають ступінь доктора медичних наук і вчене звання професора);

- доцента кафедри нервових хвороб (до конкурсу допускаються особи, які мають ступінь кандидата медичних наук і вчене звання доцента);

- доцента кафедри терапії, фізіотерапії, курортології і профпатології (до конкурсу допускаються особи, які мають ступінь кандидата медичних наук і вчене звання доцента).

 

Заяви та всі необхідні документи подавати до відділу кадрів ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України».

  

Строк подання заяв та документів на конкурс становить 1 місяць з першого дня оприлюднення конкурсу на web-сайті академії. Телефон для довідок 289-80-83 (відділ кадрів).

Конкурс на заміщення посад 7.12.2017 р.

7.12.2017 р.

 

ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» оголошує конкурс  на заміщення посад:

1. завідувача кафедри хірургії і проктології (до конкурсу допускаються особи, які мають наукову ступінь доктора медичних наук і вчене звання професора);

2. доцента кафедри клінічної лабораторної діагностики (до конкурсу допускаються особи, які мають наукову ступінь кандидата медичних наук і вчене звання доцента).

 

Строк подання заяв та документів на конкурс становить 1 місяць з першого  дня оприлюднення на сайті академії. Заяви та всі необхідні документи подавати до відділу кадрів ДЗ «ЗМАПО МОЗ України».

 

Телефон для довідок 289-80-83 (відділ кадрів).