Конференція 10-11 листопада

Міністерство охорони здоров'я України

ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України"

Асоціація хірургів Запорізької області

проводять у м. Запоріжжі 10-11 листопада 2011 р.

Українську науково-практичну конференцію з міжнародною участю

"Сучасні технології в хірургії (діагностика, лікування, профілактика, реабілітація)"

Програма конференції передбачає обговорен­ня наступних проблем:

-         захворювання серця: вроджені, набуті пороки серця, ішемічна хвороба серця, вибір методу лікування;

-         захворювання судин: облітеруючі захворювання артерій – стандартні і малоінвазивні методи лікування;

-         захворювання вен: сучасна тактика в лікуванні тромбозу глибоких вен нижніх кінцівок, профілактика тромбоемболії легеневої артерії;

-         аневризма аорти: вибір методу лікування;

-         абдомінальний ішемічний синдром: діагностика, лікування;

-         тромбоемболія легеневої артерії: діагностика, лікування;

-         захворювання органів черевної порожнини;

-         малоінвазивні операції в лікуванні захворювань органів черевної і грудної порожнин;

-         актуальні питання трансплантації органів.

Конферен­ція внесена до реєстру з'їздів, конгресів, симпозі­умів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів і пленумів на 2011 р.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції

Інформація для учасників

Маємо за честь запросити Вас прийняти участь у роботі Всеукраїнської   науково-практичної   конференції   з  міжнародною   участю „Сучасні медичні технології в хірургії”, що введена до „Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій і наукових семінарів, які проводитимуться в 2011 році”, що затверджений МОЗ України та АМН України.

Ви будете бажаним гостем великого адміністративного, культурного та промислового центру півдня України.

Конференція буде проходити в ПК ”Металургів” ВАТ „Запоріжсталь” за адресою: вул. 40 років Радянської України, 17.

Проїзд від залізничного вокзалу та автовокзалу тролейбусом №3 та будь-яким маршрутним таксі до зупинки ПК „Глінки”.

Реєстрація учасників конференції відбудеться в холі ПК „Металургів” ВАТ „Запоріжсталь” з 900 10 та 11 листопада, там же відкриття конференції – 10 листопада о 1000.

Урочисті заходи – о 1600 10 листопада в ПК „Металургів”, 1800 – товариська вечеря.

Розміщення делегатів у готелях „Інтурист”, „Україна”, „Дніпро” за готівковий розрахунок. Плата за бронювання не проводиться.

Робоча група оргкомітету:

Зустріч делегатів та забезпечення транспортом

Савон Ігор Леонідович, тел. 098 4013804

Реєстрація делегатів

Рязанов Дмитро Юрійович, тел. 067 7620312

Розміщення делегатів, харчування

Завгородній Сергій Миколайович, тел. 050 6942956

Курація іноземних гостей, зв’язок із ЗМІ

Шубертій Георгій Семенович, тел. 067 6048219

Організація реклами та виставок, культурні заходи

Гребенніков Сергій Євгенович, тел. 095 2347807

Доклади, оргтехніка

Одринський Владислав Анатолійович, тел. 050 6509798

Час, що надається для доповідей:

Провідні доповіді – 15-20 хв

Інші доповіді – 7-10 хв

Обговорення доповідей – 3 хв

Просимо до 04 листопада 2011р. надати інформацію про дату, час, вид транспорту Вашого прибуття до м.Запоріжжя, що надасть змогу забезпечити Ваш трансфер до міста проживання. Анкету з цими даними можна заповнити прямо зараз

Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська

Форми участі у конференції:

усна доповідь

тільки публікація

вільний слухач

Регламент доповіді:

усна доповідь - до 15 хв.

обговорення - до 3 хв.

Реєстраційний внесок – 300грн. (включає матеріали конференції, програму конференції, сертифікат учасника, робочі приналежності)

Матеріали конференції будуть надруковані в журналі «Сучасні медичні технології», який внесено ВАК до переліку наукових фахових видань України. З вимогами до публікацій можна ознайомитись на сайті журналу.

Файл зі статтею (тезами) та скановані супроводжувальні документи  необхідно від­правити на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (в темі листа зазначити «конференція») до 30 вересня 2011р.

Адреса оргкомітету:

Запорізька медична академія післядипломної освіти

бул. Вінтера, 20

м. Запоріжжя

Контактні телефони:

Шаповал Сергій Дмитрович

Перший проректор, д.мед.н., професор

зав. курсом гнійно-септичної хірургії ЗМАПО

тел.сл.: (061) 279-02-45

Завгородній Сергій Миколайович

д.мед.н., професор

Зав. кафедрою трансплантології та ендокринної хірургії