Оцінка роботи академії

Актуально

Доступ до публічної інформації

Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/547/2011/print1306881305701397

 

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2939-17

 

Розгляд звернень громадян та задоволення запитів на інформацію.

Надання публічної інформації Державним закладом «Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України»  здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі.

При цьому необхідно вказати:

 1. ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону
 2. опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
 3. підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту:

 • письмово: ДЗ «ЗМАПО МОЗ України», бул. Вінтера, 20, м. Запоріжжя, Україна, 69096
 • консультації з питань доступу до публічної інформації: тел. 239-73-99.

Примітки.

 1. Запит може бути поданий:
 • на поштову адресу ДЗ «ЗМАПО МОЗ України», бул. Вінтера, 20, м. Запоріжжя, Україна, 69096

на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефаксом (061) 239-73-99, 279-01-92;

 1. Запит може бути поданий особисто до ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку.
 2. У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.
 3. Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.
 4. У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.
 5. У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня надходження запиту.
 6. Інформація на запит надається безоплатно.
 7. У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок, про це протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов'язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.
 8. У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

1) ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» не володіє і не зобов'язане відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;

3) запитувач не оплатив фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком документів, відповідно до пункту 8 цих приміток;

4) не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п'ятою статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме не зазначено:

прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є);

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

 1. Заборонено фото- та відоезйомка на теріторії адмінстративного корпусу та аудіторій кафедр ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» без письмового дозволу адміністрації академії.                                                                                         Форма запиту  на отримання публічної інформації  електронною поштою                                                                   Форма запиту на отримання публічної інформації від фізичних осіб                                                                           Форма запиту на отримання публічної інформації від юридичних осіб                                                                         Форма запиту на отримання публічної інформації від об'єднання громадян

 

Положення про організацію освітнього процесу у ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" (текст за посиланням)

 

Стратегія розвитку ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" на 2021-2023 роки