Кафедра кардіології

Документи для оформлення на курси

1. Для отримання ПУТІВКИ

НА ЦИКЛ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ та СТАЖУВАННЯ

"Кардіологія" або

"Функціональна діагностика"

для лікарів, що працюють в державних, комунальних та приватних закладах необхідно оформити та надіслати  КЛОПОТАННЯ закладу ОЗ.

ЗАЯВУ (заява на СПЕЦ,  заява на СТАЖ)

клопотання чи заяви на отримання путівок на цикли "спеціалізація", "стажування" надсилати на електронну адресу канцелярії

(061) 239-73-99 -телефон канцелярії

та подзвонити співробітникам кафедри за номерами,

які вказані нижче:

р.т.(061) 224-37-37; кафедра кардіології

моб. тел.: 067 29 66 240 боєв сергій сергійович

моб. тел.: 0674513366 шехунова ірина олександрівна

моб. тел.:050 72 109 45 герасименко лариса вікторівна.

в клопотанні чи заяві вказати контактний телефон та адрес з номером нової пошти

НА ЦИКЛИ  ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ

необхідно подзвонити на вже вказані телефони співробітників кафедри  та оформити і надіслати  КЛОПОТАННЯ закладу ОЗ на електронну адресу кафедри кардіології: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2. ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НА ЦИКЛ

На цикл СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ, СТАЖУВАННЯ

потрібно - зайти на сайт www.zmapo.edu.ua - розділ /навчання/ або на сторінку кафедри кардіології http://zmapo.edu.ua/index.php/cardio,

скачати та заповнити особисту картку лікаря-слухача, де обов'язково вказати прізвище та ім'я ще і англійською мовою та електрону адресу,

атестаційний листок на стажування або атестаційний листок на спеціалізацію,

на путівці поставити підпис та печатку закладу у якому працює лікар.

Для навчання за контрактом ще потрібно оформити ДОГОВІР ТА АКТ, якщо плату здійснює організація то на ім’я ректора Никоненко О.С. – 2 прим.,

ДОГОВІР якщо плату здійснює фізична особа (курсант) то на ім’я проректора Шаповал С.Д. – 2 прим. (ЗРАЗОК ДОГОВОРУ)) та попередню оплату за навчання на зазначеному циклі. В договорі вказати суму за весь період навчання.

Заповнити особисту картку, атестаційний листок на стажування  або спеціалізацію,  путівку, договір, 2-ві копії диплома про закінчення вузу, копії свідоцтва про шлюб в разі зміни прізвища, 2-ві копії документа про закінчення інтернатури чи циклу спеціалізації, копію трудової книжки – І екз; одну фотокартку 3\4 см (підписана зі зворотної сторони). Всі копії документів повинні бути завірені у відділі кадрів або керівником установи.

на цикли ТУ

Зарахування відбуватиметься за умови оформленних  необхідних документів та поданих слухачами (путівка з печаткою клініки, особистої картки лікаря-слухача, де обов'язково вказати прізвище та ім'я ще і англійською мовою та електрону адресу, копії диплому, копії свідоцтва про шлюб в разі зміни прізвища, ДОГОВІР ТА АКТ якщо плату здійснює організація то на ім’я ректора Никоненко О.С. – 2 прим., ДОГОВІР якщо плату здійснює фізична особа (курсант) то на ім’я проректора Шаповал С.Д. – 2 прим.(ЗРАЗОК ДОГОВОРУ)) та попередньої оплати навчання на зазначеному циклі тематичного удосконалення.

Всі документи покласти в файл та надіслати Новою поштою на адрес академії (м.Запоріжжя, бул.Вінтера, 20, кур'єрська доставка до ДЗ «ЗМАПО МОЗ України») не пізніше ніж за тиждень до початку навчання з позначкою «для учбового відділу».

Перед цим треба зробити фото особистої картки та обов’язково відправити на Вайбер

моб. тел.: 0674513366 Шехунова Ірина Олександрівна

або моб. тел.:050 72 109 45 Герасименко Лариса Вікторівна.