Кафедра кардіології

Загальна інформація кафедри кардіології. Контакти.

КЛІНІЧНІ БАЗИ

НКУ "Міська лікарня № 9" м. Запоріжжя   https://9mkl.zp.ua/ru/glavnaya/

КУ ”Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань” ЗОР

Науковий напрямок кафедри  «Зміни структурно-функціонального стану серця, судин у пацієнтів з артеріальною гіпертензіею: провокуючі та стримуючі фактори,  розвиток  ускладнень та можливості їх лікування »

Діяльність

• ішемічна хвороба серця;
  • гіпертонічна хвороба і симптоматичні артеріальні гіпертензії;
  • хронічна серцева недостатність;
  • інтервенційні методи лікування в кардіології;
  • дисплазія сполучної тканини;
  • розвиток когнітивних порушень у хворих на артеріальну гіпертензію.

кафедра кардіології

Р.т.(061) 224-37-37;

Доценко Микола Якович

моб. тел.:  0934187847

Боєв Сергій Сергійович.

моб. тел.: 067 29 66 240

Шехунова Ірина Олександрівна.

моб. тел.: 0674513366

Молодан Олександр Вікторович

тел. (0612) 701- 64-04

Герасименко Лариса Вікторівна

моб. тел.:050 72 109 45

Малиновська Олександра Ярославівна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. " style="font-style: italic;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

моб.тел.: 0987204210