Оцінка роботи академії

Актуально

Навчання на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії

 Цикли навчання на кафедрі анестезіології та ІТ 

Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії має добре оснащену базу для проведення педагогічної діяльності.

В даний час на кафедрі проходять наступні цикли – первинна спеціалізація, передатестаційні цикли, тематичне удосконалення, виїзні цикли.

Щорічно на кафедрі проходять навчання більше 200 анестезіологів. 

Детальніше...

Історія кафедри анестезіології та інтенсивної терапії

 

У 1975 році в Запорізькому інституті удосконалення лікарів була організована кафедра анестезіології і реаніматології.

Першим завідуючим кафедри став доцент, к.мед.н. Віталій Олександрович Екзархов, який приклав багато зусиль заради того, щоб рівень викладання анестезіології в ЗІУЛ відповідав міжнародним вимогам застосування принципу компетентності в анестезіологічному забезпеченні. Завдяки цьому вдалося започаткувати підготовку анестезіологів високої професійної кваліфікації в Запоріжжі.

 

Детальніше...

Співробітники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії

sotrudniki_anestezВикладацький склад кафедри приймає активну участь в лікувально-діагностичній роботі відділень анестезіології, відділень анестезіології з ліжками ІТ клінічних лікарень міста і області. Організаційно-методичні заходи включають роботу і допомогу по впровадженню сучасних методів знеболення і інтенсивної терапії.

Лікувально-консультативна робота складається з планових обходів і консультацій завідуючого кафедрою і співробітників в базових підрозділах міста і області. Кафедра проводить підвищення кваліфікації лікарів анестезіологів – проходження циклів тематичного удосконалення і циклів ПАЦ, активно бере участь в проведенні клінічних конференцій, засідань обласної асоціації анестезіологів, підготовці  кадрів через інтернатуру, клінічну ординатуру і аспірантуру.

Під керівництвом кафедри в лікувальних установах міста і області впроваджуються нові методи знеболення і лікування.

Детальніше...