Оцінка роботи академії

Актуально

Серіков К. В

Серіков К.В. 1

АВТОБІОГРАФІЯ

Серіков Костянтин Вікторович, народився 18 лютого 1978 року у місті Донецьку.
В 2001 році закінчив Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ), по закінченні якого з 2001 по 2003 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю "Анестезіологія" в Центрі екстреної медицини та швидкої допомоги м. Запоріжжя.
Поряд з проходженням інтернатури навчався в магістратурі, яку закінчив у 2003 році. Тема магістерської дисертації: "Анестезіологічне забезпечення хірургічних втручань при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, ускладненої шлунково-кишковими кровотечами" (Науковий керівник – к. мед. н., доцент, завідувач курсом анестезіології і реаніматології кафедри загальної хірургії ЗДМУ Герасютенко Едуард Інокентьєвич).
З серпня 2003 по грудень 2003 рр. працював у відділені анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Василевської центральної районної лікарні на посаді лікаря анестезіолога-реаніматолога.
З грудня 2003 по грудень 2006 рр. навчався в аспірантурі на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії запорізької медичної академії післядипломної освіти (ЗМАПО).
В грудні 2006 року захистив кандидатську дисертацію за темою "Відновлення біологічної стійкості організму при хірургічних кровотечах" (Науковий керівник – д. мед. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, NYAS, WADEM, професор кафедри анестезіології та реаніматології ЗДМУ).
З грудня 2006 по березень 2007 рр. працював на посаді старшого лаборанта кафедри медицини невідкладних станів ЗМАПО.
З березня 2007 року по грудень 2012 року – асистент кафедри медицини невідкладних станів Державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України" (ДЗ "ЗМАПО МОЗ України").
З грудня 2012 року і по теперішній час – доцент кафедри медицини невідкладних станів ДЗ "ЗМАПО МОЗ України".
Під час роботи в ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" надруковано більше 160 наукових робіт, 4 методичні рекомендації, 6 навчальних посібників (з грифом МОН – 1), підручник з грифом МОН, отримано 11 патентів на корисну модель та 2 інформаційних листа.
Напрямок наукової діяльності – відновлення біологічної стійкості організму при церебральній дисфункції, недостатності та неспроможності.