Оцінка роботи академії

Актуально

історія кафедры

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Д.мед.н., професор Букін В.Є.
Першим завідувачем - фундатором кафедри з лютого 1995 р. був кандидат медичних наук, доцент Букін Валерій Євгенович, який працював в ЗДІУЛ з 1981 р. асистентом, а з 1992 р. доцентом кафедри анестезіології та інтенсивної терапії під керівництвом заслуженого діяча науки і техніки Укарїни професора Г.А.Шифріна.
В.Є.Букін – був лікарем-анестезіологом вищої кваліфікаційної категорії, являвся головним позаштатним акушерським анестезіологом Запорізької області, віце-президентом Запорізької асоціації анестезіологів, членом правління асоціації анестезіологів України. Його наукові роботи були присвячені програмованому застосуванню гемодіалізу, гемофільтрації, плазмаферезу та сорбційної детоксикації при невідкладних станах. Він став співавтором 2х підручників з медицини катастроф, у 2006 році захистив докторську дисертацію та став професором.
Aliis lucens uror - у 2007р. серце Валерія Євгеновича Букіна не витримало навантажень...
Наступним завідувачем кафедрою «Медицини невідкладних станів» став Голдовський Борис Михайлович кандидат медичних наук, професор, куратор Центральної станції швидкої медичної допомоги Запорізького обласного центру екстремальної медицини і швидкої допомоги. Б.М.Голдовський користується повагою серед лікарів ЗОЦЕМ і ШМД, як фахівець кардіореаніматолог. Основним напрямком наукової та практичної роботи Б.М.Голдовського являється вивчання та впровадження сучасних методів лікування невідкладних станів при серцево-судинній патології. Автор 1 підручника, 2 раціоналізаторських пропозицій, 5 винаходів, 6 посібників та понад 250 наукових праць.
У 2009 році нагороджений Почесною грамотою Запорізької Обласної Ради за багаторічну сумлінну працю.
Високий професіоналізм та завзятість Голдовського Бориса Михайловича продовжують розвивати кафедру, надихають співробітників на удосконалення учбового процесу та науковий пошук.