Оцінка роботи академії

Актуально

Кафедра стоматології

Шановні колеги вас вітає сторінка кафедри СТОМАТОЛОГІЇ

Навчання

На кафедрі стоматології ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» проводиться післядипломна підготовка лікарів на циклах інтернатури, спеціалізації, тематичного удосконалення.

Комплектування циклів здійснюється за заявами обласних та міських управлінь охорони здоров'я, та клопотаннями керівників медичних установ різних форм власності.

Лікарі, що працюють поза системою закладів МОЗ України, зараховуються на навчання за угодою на умовах позабюджетних платних послуг.

Спеціалізація проводиться після закінчення загальної інтернатури по стоматології.

Тематичне удосконалення передбачає підвищення кваліфікації лікарів з окремих розділів відповідної спеціальності та є обов'язковим видом підвищення кваліфікації, яке проводиться не менше одного разу в рік на присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії (на протязі п'яти років). Після закінчення тематичного циклу видається посвідчення встановленого зразку.

При оформленні лікарів на цикли спеціалізації та удосконалення необхідно мати слідуючи документи:

1) путівку завірену підписом керівника і печаткою органу охорони здоров'я:

2) диплом про вищу освіту, або його нотаріально завірену копію;

3) сертифікат про закінчення інтернатури чи циклу спеціалізації;

4) посвідчення про підвищення кваліфікації та про присвоєннякваліфікаційної категорії;

5) посвідчення про відрядження;

6) паспорт.

7) довідку про кількість набраних балів за останні п'ять років, завірену підписом керівника і печаткою органу охорони здоров'я.

 Порядок зарахування лікарів-курсантів.

1.Прибувши до м. Запоріжжя, лікар може відразу поселитись в гуртожиток за адресою, яка вказана в путівці. Підставою для цього є путівка, завірена підписом керівника та печаткою медичного закладу.

2.Кожний лікар-курсант повинен зареєструватись в учбовому відділі академії і одержати квиток слухача. Адреса академії також вказана в путівці.

Дистанційна форма навчання слухачів.

ФІЗИЧНІ ПРИВАТНІ ОСОБИ ЗАПОВНЮЮТЬ ДОГОВІР В ОДНОМУ ЕКЗЕМПЛЯРІ ТА ПЕРЕДАЮТЬ З УСІМА ДОКУМЕНТАМИ ДО УЧБОВОГО ВІДДІЛУ. РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК ВКАЗАНИЙ В ДОГОВОРІ, ПЛАТИТИ В БУДЬ-ЯКОМУ БАНКУ УКРАЇНИ.

ЛІКАРЯМ, ЯКИМ БУДУТЬ ОПЛАЧУВАТИ КУРСИ ЛІКАРНІ (ОРГАНІЗАЦІЇ, КЛІНІКИ) ЗАПОВНИТИ 2 ЕКЗЕМПЛЯРА ДОГОВОРА ТА 2 ЕКЗЕМПЛЯРА АКТА. НАДІСЛАТИ В АКАДЕМІЮ ДЛЯ ПІДПИСАННЯ, А ПОТІМ ЗАБРАТИ 1 ЕКЗЕМПЛЯР СОБІ.

EMAIL ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (курсанти, слухачі, стажування).

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (інтерни).