Оцінка роботи академії

Актуально

Нова система охорони здоров’я базуватиметься на системних змінах в управлінні і фінансуванні галузі та в підготовці медичних кадрів

Про це під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій.

За його словами, діюча система охорони здоров’я потребує суттєвого структурного оновлення, адже, так званим реформуванням протягом останніх років, залишилися незадоволеними не лише 90 відсотків українських пацієнтів, а й 95 відсотків медичних працівників – учасників самої системи.

 

Олег Мусій назвав три основних складові, на яких базуватиметься нова система охорони здоров’я України. Це системні зміни в управлінні, фінансуванні та підготовці медичних кадрів.

Детальніше...

Министр о реформах отрасли

 

Интервью информационному агентству "Интерфакс-Украина" Министра здравоохранения Украины Раисы Богатыревой

 

 

 

Детальніше...

Інтернет-конференція "Чого чекати пацієнтам та лікарям від реформування первинної ланки в охороні здоров’я?"

У понеділок, 13 лютого, о 10.00 у медіа-холі інформаційного агентства "Українські національні новини" за адресою: вул. Б. Хмельницького, 17/52а (бізнес-центр "Леонардо") відбулася  Інтернет-конференція директора Українського інституту стратегічних досліджень МОЗ України Геннадія Слабкого на тему:"Чого чекати пацієнтам та лікарям від реформування первинної ланки  в охороні здоров’я?" 

Детальніше...

Нормативні документи з реформування ОЗ

Документи попереднього періоду реформування:

  1. Загальнодержавна Програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на період до 2011 року затверджена Законом України від 22 січня 2010 року N 1841-VI http://zakon.nau.ua/doc/?code=1841-17
  2. Постанова КМУ від 17 лютого 2010 р. N 208 "Деякі питання удосконалення системи охорони здоров'я" http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1193.210.0 

    Детальніше...

Соціологічне опитування населення

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС)у січні-лютому 2012 року провів репрезентативне вибіркове опитування дорослого населення Києва, Вінницької, Донецької і Дніпропетровської областей. Методом особистого інтерв’ю у своїх домогосподарствах було опитано 1628 респондентів віком від 18 років, за чотириступеневою вибіркою, випадковою на кожному етапі. Вибірка репрезентативна для кожного регіону. Вибірка розроблена на основі випадкового відбору поштових дільниць. Процес побудови вибірки заснований на випадковому відборі вулиць, будинків та квартир у межах кожної поштової дільниці. Завершальним етапом є випадковий відбір респондентів у домогосподарствах. Польовий етап дослідження тривав з 12 по 26 січня 2012 року.

Детальніше...

МОЗ України: Відповіді на питання з реформування медичного обслуговування

1. З чого починається реформа медицини?

7 липня 2011 року, Верховна Рада України ухвалила два закони, які дали старт медичній реформі в Україні. Депутати проголосували за прийняття законопроекту №8602 «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я щодо удосконалення надання медичної допомоги» («за» проголосували 240 народних депутати) та №8603 «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві» («за» проголосували 242 народних депутати).

Детальніше...