Оцінка роботи академії

Актуально

Питання атестації лікарів і порядок обрахування кількості баллів

Основним завданням атестації є визначення рівня професійної підготовки лікарів, оцінка трудової діяльності, можливості подальшого використання спеціалістів, підвищення їх кваліфікації.

Встановлено такі види атестації:

- атестація на визначення знань і практичних навиків з присвоєнням (підтвердженням) звання "лікар-спеціаліст" (проводиться в ЗМАПО після інтернатури або курсів спеціалізації та стажування);

- атестація на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії (проводиться управлінням охорони здоров'я ОДА).

Детальніше...

Навчання в ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"

В ЗМАПО проводяться всі види післядипломної підготовки та безперервного професійного розвитку лікарів – спеціалізація, інтернатура, передатестаційне і тематичне удосконалення; клінічна ординатура, магістратура, аспірантура.

Комплектування циклів здійснюється за заявами обласних та міських управлінь охорони здоров’я, інших відомчих органів управління медичною службою, керівників медичних установ різних форм власності.

Лікарі, що працюють поза системою закладів МОЗ України, зараховуються на навчання за угодою на умовах позабюджетних платних послуг.

Навчальний план 2019 (pdf) 

 

Путівки на навчання: Для лікарів, що працюють в державних, комунальних та приватних закладах, путівки на навчання видаються на підставі клопотання закладу ОЗ docклопотання.doc.

Для лікарів приватних підприємств на підставі індивідуальних заяв (docзаява на ПАЦ, docзаява на Спец., docзаява Стажування, docзаява на видачу дубліката, docдоговір на платне навчання).

Клопотання чи заяви на отримання путівок на навчання надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше...